Tek Kullanımlık Masa Örtüsü

24-50-100 Metre İkiye Katlı Tek Kullanımlık Masa Örtüsü


Tek Kullanımlık Masa Örtülerimiz selüloz kağıttan imal edilir. Alt kısmına sıvı geçmesini önlemek için polietilen kaplama uygulanır bu sayede sıvıyı emer bünyesinde tutar. Tek Kullanımlık Masa Örtülerimiz müşteri talebine göre kullanım kolaylığı sağlamak amacı için ikiye katlı, dörde katlı, tek kat yapraklı sarım ve kolilerde dökme olarak üretilmektedir. Üretilen ölçü ve sarım çeşitliliği ile kullanım kolaylığı da sunmaktadır.
Ayrıca tek kullanımlık(kullan at ) masa örtüsü sayesinde masa sürekli temiz kalmış olur. Kullan at masa örtüleri Piknikler de, Düğün yemeklerin de, İftar yemeklerin de, organizasyonlar da pratik ve ekonomik olması nedeni ile son zamanlarda tercih edilen bir ürün olmaktadır.
Talep doğrultusunda logo veya özel desen baskılı tek kullanımlık masa örtüleri üretiyoruz. Üretici firma olarak toplu üretimlerde ambalaj firmalarına fason üretimimiz mevcuttur. Yurt dışına ihracat yapan firmamız talep doğrultusunda sipariş veren ihracat firmalarına ihraç kayıtlı fatura kesebilmektedir.

Örtü Eni : 100 cm (İkiye katlanır 50 cm düşer)
Rulo Boyu : 24–50-100 metre sarılır.
Örtü Boyu : İstenilen Ölçüde
Koli Şekli : Bir Kolide 20-12-6 rulo bulunur.